Co Vám můžeme nabídnout z počítačových služeb?

Internetové stránky a aplikace.

Nemáte internetové stránky? Postaráme se od návrhu struktury, grafického návrhu, naprogramování a vytvoření stránek až po jejich umístění na našem webhostingovém serveru. Pomůžeme s registrací vhodně zvolené domény a budeme se o ni starat. Vzhledem k našim zkušenostem budou Vaše stránky snadno k nalezení na internetu.

Webhosting a email.

Poskytujeme webhosting na platformě ASP.NET a MS SQL serveru. Naše hostingové servery značky HP jsou umístěné přímo na páteřní internetové síti. Emailový server s dostatečnou kapacitou pro Vaše emaily, antivirovou a antispamovou kontrolou a záložním serverem pro případ výpadku.

Vývoj software na zakázku.

Nemůžete sehnat program který by mohl zpracovávat nebo evidovat činnost Vaší firmy? Nechte si od nás vypracovat posudek co vlastně potřebujete. Doporučíme Vám a dodáme vhodný software nebo ho pro Vás naprogramujeme na zakázku.

Prodej a servis počítačů a příslušenství.

Prodáváme počítače a počítačové komponenty. Sestavíme Vám počítač na míru, třeba na hraní her nebo práci s grafikou. U nás si vyberete i notebooky nebo tiskárny.

Můžete u nás koupit i herní konzole a hry následujících značek PlayStation 2, PlayStation Portable, Playstation 3, Nintendo DS, Nintendo Wii, XBOX 360

Na veškeré zboží poskytujeme nebo zprostředkováváme záruční i pozáruční servis.

Prodej počítačových programů a her.

Prodáváme programy na počítač firem Microsoft, AVG, Adobe, Autocad a dalších. Můžete si u nás koupit hry firem 2K GAMES, ACTIVISION, BOHEMIA INTERACTIVE, CAPCOM, CD PROJEKT, CODEMASTER, EIDOS, ELECTRONIC ARTS, MICROSOFT, ROCKSTAR, SEGA, UBI SOFT

Správu počítačových sítí a počítačů.

Potřebujete mít v síti svá data zabezpečená proti krádeži nebo jinými hrozbami, např. z internetu? Chcete mít přístup k firemnímu emailu i doma nebo na cestách? Budeme se starat o zabezpečení Vaší sítě a počítačů proti hrozbám. Dodáme a zkonfigurujeme software, který zpřehlední firemní komunikaci po emailu, umožní používání společného firemního kalendáře, seznamu úkolů a kontaktů a také umožní přistupovat k Vašemu emailu odkudkoliv kde je připojení k internetu. Snížíme náklady na správu sítě a počítačů vzdáleným přístupem přes internet.

Komu poskytujeme služby?

Mezi naše zákazníky patří malé a střední firmy ale i soukromé osoby a živnostníci. Pro naše zákazníky zajišťujeme služby za rozumné ceny. Neváhejte se na nás obrátit. Společně nalezneme řešení Vašeho problému s počítači, programy nebo internetem.