Prodej výpočetní techniky a příslušenství.

Prodáváme originální zboží a doplňky a služby

  • Prodáváme veškerý sortiment výpočetní techniky a příslušenství z originální české distribuce, žádné šedé dovozy a podobně.
  • Poskytuje záruky podle podmínek výrobců a dodavatelů s možností připlatit si delší dobu záruky.
  • Můžete výhodně nakoupit přes naše internetové obchody se spolehlivým a rychlým dodáním zboží až k Vám.

Dotykový eshop NOQWER.CZ

Dotyková zařízení jako tablety a mobilní telefony najdete na našem eshopu s dotykovými zařízeními.. Široký sortiment těchto zařízení a příslušenství k nim najdete u nás za výhodné ceny. Nemůžeme samozřejmě konkurovat šedým dovozům, musíte si sami zvážit zda budete mít bezproblémovou záruku, reklamace a servis těchto zařízení za optimální cenu nebo nejlevnější výrobky a potíže k tomu.

Internetový obchod s tablety a mobily.

Snadný výběr výpočetní techniky a příslušenství.

Když máte problém vybrat si vhodný počítač, notebook, tiskárnu nebo něco jiné z výpočetní techniky zkuste si u nás vybrat podle vhodného použití. Pravidelně aktualizujeme a doplňujeme kategorie podlek vhodného použití jako třeba počítač do domácnosti, notebook pro studenyt nebo domácí tiskárny, kde si vyberete doporučené zboží podle účelu a nemusíte složitě procházet velké množství kategorií a porovnávat parametry zboží zda je vhodné pro Vaše potřeby. Tento výběr děláme za Vás, pro Vaše pohodlí.

Výběr výpočetní techniky a příslušenství podle použití. Scháníte počítač pro domácnost nebo firmu? Vše najdete v přehledných kategoriích kam jsem pro Vás vybrali doporučené zboží.

Doplňkové služby.

Někdy na našich stránkách nenajdete to potřebujete? Nebojte se nás zeptat. Rádi Vám poradíme.

Nevíte si rady s instalací nebo nastavením? Můžete si to u nás objednat jako doplňkovou službu, stačí zavolat nebo napsat email.

  • Rádi vytvoříme individuální nabídku na zboží, které v našem eshopu nenajdete.
  • V případě větších zakázek, jsme schopni nabídnout i individuální cenu.
  • Je možno dohodnout instalace software a hardware ve Vaší firmě nebo domácnosti.