Spokojený uživatel počítače

To nejlepší pro Vaše počítače

Postaráme se o Váš počítač. Máte potíže s počítačem? My je vyřešíme. Zavolejte nám nebo napište svůj problém s počítačem nebo programem a my Vám ho pomůžeme vyřešit. Připojíme se na dálku. ( pro smluvní zákazníky )

Vzdálená správa počítače.

Telefon +420 602 349 048 | Email obchod@pbsoft.cz

Ušetřit náklady?

Počítače a firemní síťě nemohou spolehlivě fungovat bez řádné údržby. Pravidelnou kontrolou a údržbou zajistíme prodloužení životnosti, zrychlení práce na počítači a zajistíme bezpečnost před napadením. Snížíme náklady na IT ve Vaší firmě.

Více informací

Mít data zabezpečená?

Jste si jisti, že po požáru, útoku zhrzeného zaměstance nebo počítačového viru nepřijdete o svá data? Pokud si nejte jisti my Vám to zabezpečíme pomocí moderních technologií k ukládání dat.

Více informací

Nakoupit výhodně?

Vyberte si v klidu domova. Pokud se chcete před koupí na něco zeptat použijte dotaz ke zboží nebo nám zavolejte. Vybrané a objednané zboží Vám doručíme domů nebo do kanceláře. Můžete si objednat předprodejní instalaci.

Více informací

Chcete být vidět?

Nemáte internetové stránky? Chodí na něm málo návštěvníků nebo nejsou vidět? Vytvoříme pro Vás stránky podle nejnovějších trendů s kvalitním optimalizací. Založíme a povedeme reklamní kampaně pro zvýšení návštěvnosti.

Více informací

Potřebujete řešení?

Provedeme analýzu Vašich požadavků a vytvoříme software na řešení Vašeho problému nebo doporučíme jiný vhodný program. Zaškolíme obsluhu. Každý problém je řešitelný. Nabízíme i řešení pro krizové projekty. Pomůžeme Vám dát to do pořádku.

Více informací